Zaaldiensten

Het volledige wedstrijdschema voor jouw team vind je op jouw teampagina. Hieronder de taken voor je team (scheidsrechter, tafelen en zaalwacht). Nu staan er de teams die de taken doen. Hier komen nog namen bij te staan. Als team ben je verantwoordelijk dat je er bent! Als je niet kunt, dan moet je zelf vervanging regelen. Geef een vervanging uiterlijk 3 dagen van te voren door aan wedstrijdsecretaris@highfivetilburg.nl

Let op: altijd 4 cijfers van het spelersnummer invullen en rugnummers van laag naar hoog! (anders boete)

Let op: thuisploegen met bondsscheidsrechters moeten na de wedstrijd hun stand doorgeven naar 0643979922 door in de sms eerst het wedstrijdnummer (staat hieronder in de meest rechtse kolom) en dan de stand.  Voorbeeld  LJ16DA AH 71 39 Dit staat voor: COMPETITIE = LJ16DA, WEDSTRIJD = AH, SCORE TEAM A: 71, SCORE TEAM B: 39.  Als de tegenstander niet is opgekomen: BNO, als de thuisploeg niet is opgekomen: ANO, als de wedstrijd is gestaakt: gest, als de scheidsrechter(s) niet zijn gekomen: SNO.

Hoe werkt tafelen?

 CURSUS tafeljury High Five

voorbeeld invullen sheet

Voorbeeld wedstrijdsheet u10 en u12

 

Thuiswedstrijden week 42
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Tafelen Veld Zaalwacht Wedstrijdnummer
21-10-2017 16:00 High Five M16 1 Biks Shots M16 1 MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 1 V12 1: 15:45-17:45 -
21-10-2017 16:15 High Five V12 1 The Black Eagles V12 1 cursist + begeleiding ouders (2x) Veld 2 V12 1: 15:45-17:45 -
21-10-2017 17:45 High Five MSE 2 B.C. Waldric MSE 1 bond M16 1 (3x) Veld 2 MSE 2: 17:45-19:45 -

.

Uitwedstrijden week 42
Datum Tijd Thuis Uit Reistijd Sporthaladres Wedstrijdnummer
21-10-2017 13:00 JRC M18 1 (VR) High Five M18 2 25 minuten De Braken, Boxtel -
22-10-2017 16:30 Basketbal Academie Limburg V18 1 (VR) High Five V18 2 50 minuten Boshoven, Weert -

.

Thuiswedstrijden week 43
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Tafelen Veld Zaalwacht Wedstrijdnummer
28-10-2017 14:15 High Five M18 1 D.B.V. Rowic M18 1 bond M18 2 (3x) Veld 2 M18 1: 14:00-16:00 -
28-10-2017 16:15 High Five X14 2 Biks Shots X14 2 M18 1 (2x) ouders (2x) Veld 1 M14 2: 16:00-18:00 -
28-10-2017 16:15 High Five MSE 2 BC Vlissingen MSE 2 bond V18 2 (3x) Veld 2 M14 2: 16:00-18:00 -
28-10-2017 18:00 High Five M18 2 Basketbal Academie Limburg M18 2 (VR) MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 2 V18 2: 18:00-20:00 -
28-10-2017 18:00 High Five V18 2 Almonte V18 2 MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 1 V18 2: 18:00-20:00 -

.

Uitwedstrijden week 43
Datum Tijd Thuis Uit Reistijd Sporthaladres Wedstrijdnummer
28-10-2017 14:15 ABC Basketball X12 1 (VR) High Five X12 2 30 minuten D'Alburcht, Wijk en Aalburg -
28-10-2017 15:30 Blauw-Wit V16 1 (VR) High Five V16 1 45 minuten In de Roos, Roosendaal -
28-10-2017 16:00 B.C. Virtus X14 1 High Five X14 3 35 minuten De Crosser, Werkendam -
28-10-2017 16:30 The Black Eagles M16 2 High Five M16 1 30 minuten De Hazelaar, Rosmalen -
28-10-2017 17:45 WBB Giants X14 1 (VR) High Five X14 1 50 minuten Tuinwijk, Bergen op Zoom -
29-10-2017 13:00 BV Wyba V12 1 High Five V12 1 50 minuten Arcus Breedtesporthal, Wychen -
29-10-2017 13:15 WBB Giants X12 1 High Five X12 1 50 minuten Tuinwijk, Bergen op Zoom -
29-10-2017 13:30 BC Heeze X10 1 High Five X10 1 35 minuten De Pompenmaker 4, Heeze -

.

Thuiswedstrijden week 44
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Tafelen Veld Zaalwacht Wedstrijdnummer
4-11-2017 12:30 High Five X12 1 Blauw-Wit X12 1 M16 1 (2x) ouders (2x) Veld 1 X10 1: 12:15-13:45 -
4-11-2017 12:30 High Five X10 1 Almonte X10 2 M16 1 (2x) ouders (2x) Veld 2 X10 1: 12:15-13:45 -
4-11-2017 14:00 High Five M16 1 Attacus M16 1 MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 1 X12 2: 14:00 -15:45 -
4-11-2017 14:00 High Five X12 2 BBF MIGLIORE X12 1 M18 1 (2x) ouders (2x) Veld 2 X12 2: 14:00 -15:45 -
4-11-2017 15:45 High Five X14 1 Vlijmscherp SVH X14 1 M18 1 (2x) ouders (2x) Veld 1 X14 1: 15:45 -17:45 -
4-11-2017 15:45 High Five M16 2 Attacus M16 2 MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 2 X14 1: 15:45 -17:45 -

.

Uitwedstrijden week 44
Datum Tijd Thuis Uit Reistijd Sporthaladres Wedstrijdnummer
4-11-2017 12:45 The Black Eagles V12 2 High Five V12 1 30 minuten De Hazelaar, Rosmalen -
4-11-2017 14:15 B.C. Virtus M18 1 High Five M18 2 35 minuten De Crosser, Werkendam -
4-11-2017 15:00 Yellow Sox V18 1 High Five V18 2 55 minuten t Zand, Bakel -
4-11-2017 16:30 Agathos V16 1 High Five V16 1 30 minuten Rivierkade 4, Geertruidenberg -
4-11-2017 20:00 Vlijmscherp SVH MSE 1 High Five MSE 2 25 minuten Die Heygrave, Vlijmen -
5-11-2017 14:00 Barons X14 2 High Five X14 2 30 minuten De Doelen, Breda -

.

Thuiswedstrijden week 45
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Tafelen Veld Zaalwacht Wedstrijdnummer
11-11-2017 16:00 High Five M18 2 BC Bumpers M18 1 bond ouders (3x) Veld 1 M18 1: 15:45 -18:15 -
11-11-2017 16:00 High Five M18 1 Barons M18 1 MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 2 M18 1: 15:45 -18:15 -

.

Uitwedstrijden week 45
Datum Tijd Thuis Uit Reistijd Sporthaladres Wedstrijdnummer
11-11-2017 13:30 EVBV Octopus M16 1 High Five M16 2 25 minuten Martinilaan 8, Vught -
11-11-2017 14:45 Vossenberg X14 2 High Five X14 2 50 minuten De Beuk, Oudenbosch -
12-11-2017 12:30 EBBC M16 1 High Five M16 1 30 minuten Platostraat 2, Den Bosch -
12-11-2017 16:30 Tracks Parkstad MSE 1 High Five MSE 2 80 minuten Gravin van Schönbornlaan 4, Hoensbroek -

.

Thuiswedstrijden week 46
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Tafelen Veld Zaalwacht Wedstrijdnummer
18-11-2017 11:30 High Five X12 1 WBB Giants X12 1 M16 1 (1x) + MSE (1x) ouders (2x) Veld 1 X12 1 11:00 -13:30 -
18-11-2017 13:00 High Five M16 1 BV Rush M16 1 MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 2 X12 1 11:00 -13:30 -
18-11-2017 14:45 High Five X14 1 WBB Giants X14 1 (VR) M18 1 (2x) ouders (2x) Veld 1 X14 1: 13:30 - 16:00 -
18-11-2017 16:30 High Five M16 2 EVBV Octopus M16 1 M18 2 (2x) ouders (2x) Veld 2 M14 3 16:00 -18:00 -
18-11-2017 16:30 High Five X14 3 B.C. Virtus X14 1 M18 2 (2x) ouders (2x) Veld 1 M14 3 16:00 -18:00 -
18-11-2017 18:15 High Five V16 1 Blauw-Wit V16 1 (VR) M18 1 (2x) ouders (2x) Veld 1 V16 1: 18:00 -20:15 -
18-11-2017 13:00 High Five X12 2 ABC Basketball X12 1 (VR) M16 1 (2x) ouders (2x) Veld 1 X14 1: 13:30 - 16:00 -

.

Uitwedstrijden week 46
Datum Tijd Thuis Uit Reistijd Sporthaladres Wedstrijdnummer
18-11-2017 14:00 Almonte V18 2 High Five V18 2 35 minuten De Eckart, Eindhoven -
18-11-2017 14:00 Attacus V12 1 High Five V12 1 40 minuten Zwijsen, Veghel -
18-11-2017 20:45 Akros MSE 1 High Five MSE 2 70 minuten t Hoogkoor, Boxmeer -
18-11-2017 9:00 Rotterdam Basketbal M18 1 High Five M18 1 60 minuten Alexanderhal, Rotterdam -
19-11-2017 17:00 BC Titans M18 1 High Five M18 2 80 minuten Schoolstraat 90, Kerkrade -
19-11-2017 13:30 Biks Shots X14 2 High Five X14 2 15 minuten Hispohal, Hilvarenbeek -

.

Thuiswedstrijden week 47
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Tafelen Veld Zaalwacht Wedstrijdnummer
26-11-2017 16:00 High Five M16 1 Eastwood Tigers M16 1 (VR) MSE 2 (2x) ouders (2x) Veld 2 M16 1: 15:30 -18:00 -

.

Uitwedstrijden week 47
Datum Tijd Thuis Uit Reistijd Sporthaladres Wedstrijdnummer
24-11-2017 18:00 Barons V12 1 High Five V12 1 30 minuten De Doelen, Breda -

.

Thuiswedstrijden week 48
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechters Tafelen Veld Zaalwacht Wedstrijdnummer
2-12-2017 16:15 High Five V18 2 BC Titans V18 1 (VR) Veld 1 -
2-12-2017 14:30 High Five V12 1 Attacus V12 2 Veld 2 -
2-12-2017 14:30 High Five X14 2 Blauw-Wit X14 3 Veld 1 -
2-12-2017 18:00 High Five MSE 2 Attacus MSE 2 Veld 2 -
2-12-2017 16:00 High Five M18 1 CBV Binnenland M18 1 Veld 2 -

.

Uitwedstrijden week 48
Datum Tijd Thuis Uit Reistijd Sporthaladres Wedstrijdnummer
2-12-2017 18:45 Blauw-Wit M18 1 High Five M18 2 45 minuten In de Roos, Roosendaal -
2-12-2017 13:00 Springfield M16 1 High Five M16 1 30 minuten De Run, Berlicum -
2-12-2017 17:45 B.C. Virtus V16 1 (VR) High Five V16 1 35 minuten De Crosser, Werkendam -
2-12-2017 16:00 BBF MIGLIORE X14 1 High Five X14 1 20 minuten Margriethal, Rijen -
2-12-2017 15:30 BC Langstraat Shooters X14 1 (VR) High Five X14 3 15 minuten De Slagen, Waalwijk -
2-12-2017 13:30 Basketbal Academie Limburg X12 1 High Five X12 1 50 minuten Boshoven, Weert -
3-12-2017 10:15 Vido M16 1 High Five M16 2 30 minuten Den Ekkerman, Veldhoven -
3-12-2017 10:00 Black Shots X10 1 High Five X10 1 50 minuten Deltaweg 201, Helmond -