• High Five MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden High Five MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five MSE 12015051468126120730
    2Bouncers Basketball MSE 1191306126912066326
    3Blauw-Wit MSE 1201307144413786626
    4Punch MSE 1201208150314099424
    5HBV The Jumpers MSE 1201208135513193624
    6Rotterdam Basketbal MSE 12012081637145218524
    7Harlemlakers MSE 320110913351443-10820
    8EBV Baros MSE 2209011129112652618
    9Barons MSE 119601313681400-3212
    10DAS MSE 220601412251447-22212
    11CBV Binnenland MSE 220002012361551-3150
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    High Five MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    73,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    63,05

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd