• High Five X14-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Habraken, FinnTeamspeler
    Khalidi, EjoraTeamspeler
    Kuskan, EnverTeamspeler
    Osagiede, KnoxTeamspeler
    Rooij, Noah vanTeamspeler
    Tuinder, LuukTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Water, Koen van deTechnische stafCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden High Five X14-1 ( Promotie naar M14 1e divisie A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Amsterdam X14-100000000
    2BV Leeuwarden X14-100000000
    3High Five X14-1 (K)00000000
    4Woodpeckers X14-100000000

    Poulestanden High Five X14-1 ( 2e divisie X14 2D 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five X14-1880061836924916
    2Tracks Parkstad X14-286024534233012
    3Barons X14-18404509411986
    4The Black Eagles X14-18107461591-1302
    5Attacus X14-18107415662-2472

    Poulestanden High Five X14-1 ( 2e divisie X14 2D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five X14-11090194650544118
    2BC Kimbria X14-11060465255110112
    3Blauw-Wit X14-1106045885226612
    4Tracks Parkstad X14-2106045084041048
    5Gennep Cougars X14-110109288818-5302
    6B.C. Virtus X14-110208315497-1820