• High Five X14-2

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antons, JulianTeamspeler
    Beek, Bram vanTeamspeler
    Dongen, Dex vanTeamspeler
    Feijns, KeesTeamspeler
    Gier, Tijmen deTeamspeler
    Gijsbertha, AedenTeamspeler
    Hinkel, FlynnTeamspeler
    Koehorst, BorisTeamspeler
    Otten, DaanTeamspeler
    Pinas, JayhTeamspeler
    Tamer, Salih MertTeamspeler
    Verweijmeren, DeanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Roel vanTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden High Five X14-2 ( 3e divisie X14 3D 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B.C. Virtus X14-11090172830442418
    2High Five X14-21080277343833516
    3BBF MIGLIORE X14-11070370839431414
    4Eastwood Tigers X14-110406533468658
    5Blauw-Wit X14-210208508590-824
    6Biks Shots X14-2100010931149-10560

    Poulestanden High Five X14-2 ( 3e divisie X14 3D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barons X14-1980175638936716
    2High Five X14-21080272156515616
    3BBF MIGLIORE X14-1106045615342712
    4BC Langstraat Shooters X14-19405505597-928
    5Eastwood Tigers X14-110208469677-2084
    6Springfield X14-110109454704-2502