• High Five M18-3

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alemi, HabibTeamspeler
    Bouhanni, YassineTeamspeler
    Bronswijk, Rutger vanTeamspeler
    El-Khatib, TalalTeamspeler
    Elfertasi, SamTeamspeler
    Garcia, DeyshironTeamspeler
    Hiemstra, RoanTeamspeler
    Leito, JayTeamspeler
    Mensonides, DanteTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kerkman, MilanTechnische stafCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden High Five M18-3 ( 3e divisie M18 3D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Den Dungk M18-11090163651412218
    2Gennep Cougars M18-11080262947415516
    3BC Langstraat Shooters M18-1106045474777012
    4High Five M18-310307447578-1316
    5Vlijmscherp SVH M18-210307406534-1286
    6OBC M18-110109469557-882

    Poulestanden High Five M18-3 ( 4e divisie M18 4D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Biks Shots M18-1970260148311814
    2Agathos M18-196035254844112
    3High Five M18-385034684561210
    4ABC Basketball M18-18206481464174
    5EBBC M18-28107328516-1882