• High Five V14-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cools, IzzyTeamspeler
    Josephina, LynnTeamspeler
    Krizi, NadaTeamspeler
    Krizi, ShadaTeamspeler
    Meeuwissen, JuliƫtteTeamspeler
    Saat, Ella NoraTeamspeler
    Schilders, TatumTeamspeler
    Vet, Noa deTeamspeler
    Wagemakers, IsabelleTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aboulkacem, NadirTechnische stafAssistent-coach
    Els, KimryTechnische stafCoach
    Krol, EdyTechnische stafAssistent-coach
    Tool, ElenaTechnische stafCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden High Five V14-1 ( 2e divisie V14 2D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five V14-1880075519356216
    2The Black Eagles V14-1860240328112212
    3BC Kimbria V14 1 (VR)84045073391688
    4Almonte V14-18107197705-5082
    5Barons V14 1 *8107200544-3440

    Poulestanden High Five V14-1 ( 1e Divisie V14 1D A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1High Five V14-112110179443835622
    2Dozy BV Den Helder V14-11290363551412118
    3BV Hoofddorp V14-11270570549820714
    4CBV Binnenland V14-112507627680-5310
    5Arnhem Eagles V14-1125075985633510
    6The Jugglers V14-111407411558-1478
    7BV Amsterdam V14-1110011314833-5190
  • Wedstrijdverslagen van dit team

    Er zijn nog geen wedstrijdsverslagen voor dit team
  • High Five V14-1

    Vrouwen U14 Landelijk

    66,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    36,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd